Блог

Як отримати квартиру від держави в Україні?
Конституція України говорить, що всі її громадяни мають право на житло. У статті 47 йдеться про те, що держава створює умови, щоб кожен отримав можливість купити квартиру або зняти її в оренду. Ті ж, хто потребують соціального захисту, мають право отримати безкоштовну квартиру від держави. Це все в Основному Законі, а що ми маємо на практиці?
10.09.2019
Як вигідно купити квартиру?
Купівля квартири завжди пов'язана зі значними фінансовими вкладеннями й дуже часто виникає ситуація, коли доводиться шукати варіанти, як оптимізувати бюджет. Зробити це можна, якщо розуміти від яких параметрів залежить вартість житла і знати, які є способи заощадити. Розбираймося разом.
30.07.2019
Як перевірити квартиру перед купівлею?
Купівля квартири – це серйозний крок, пов'язаний зі значними фінансовими вкладеннями. Попри те, що ціни на ринку нерухомості в Україні в останні роки знизилися, вартість квартир як і раніше для більшості українців залишається недоступною.
17.07.2019
Документи, що підтверджують право власності на квартиру в Україні
Купівля квартири – це довгоочікувана і радісна подія. Вже обрано найкращий варіант, майбутні господарі обговорюють ремонт та готуються до святкування входин. Залишився тільки один, але найважливіший момент – оформлення угоди.

 Мало кого цей момент не примушує нервувати, адже надійність угоди не повинна піддаватися сумніву. І не хочеться, щоб вона зірвалася через невідповідність або недостатню кількість документів. Тому важливо вже на етапі вибору нерухомості знати, які документи на квартиру повинні бути у власника.
29.03.2019
Як відновити документи на квартиру
Які б заходи не вживалися, завжди є ймовірність, що буде втрачено цінні речі. У 2017 році було зафіксовано понад 250 тисяч крадіжок, серед яких найбільш частими стали крадіжки грошей, техніки, цінних особистих речей і документів. Крім цього, бувають і інші форс-мажорні обставини, внаслідок яких можна втратити не тільки паспорт, а й інші важливі документи.

Якщо загублені або вкрадені документи на квартиру – ситуація неприємна сама по собі. Але її наслідки можуть бути більш серйозними, ніж здається на перший погляд: квартирні афери стають все більш повсякденним явищем.
29.03.2019
Закон про перепланування квартир в Україні

Українці вже звикли, що бажання трохи перепланувати cвою квартиру тягне за собою тривалу і часто дорогу паперову тяганину з отриманням дозволів від різних інстанцій. При цьому, Законом України передбачена адміністративна та навіть кримінальна відповідальність за незаконне переплануванaня.

Чи можна спростити цей процес?

29.03.2019
Вгору