Блог

Документи, що підтверджують право власності на квартиру в Україні
Купівля квартири – це довгоочікувана і радісна подія. Вже обрано найкращий варіант, майбутні господарі обговорюють ремонт та готуються до святкування входин. Залишився тільки один, але найважливіший момент – оформлення угоди.

 Мало кого цей момент не примушує нервувати, адже надійність угоди не повинна піддаватися сумніву. І не хочеться, щоб вона зірвалася через невідповідність або недостатню кількість документів. Тому важливо вже на етапі вибору нерухомості знати, які документи на квартиру повинні бути у власника.
29.03.2019
Як відновити документи на квартиру
Які б заходи не вживалися, завжди є ймовірність, що буде втрачено цінні речі. У 2017 році було зафіксовано понад 250 тисяч крадіжок, серед яких найбільш частими стали крадіжки грошей, техніки, цінних особистих речей і документів. Крім цього, бувають і інші форс-мажорні обставини, внаслідок яких можна втратити не тільки паспорт, а й інші важливі документи.

Якщо загублені або вкрадені документи на квартиру – ситуація неприємна сама по собі. Але її наслідки можуть бути більш серйозними, ніж здається на перший погляд: квартирні афери стають все більш повсякденним явищем.
29.03.2019
Закон про перепланування квартир в Україні

Українці вже звикли, що бажання трохи перепланувати cвою квартиру тягне за собою тривалу і часто дорогу паперову тяганину з отриманням дозволів від різних інстанцій. При цьому, Законом України передбачена адміністративна та навіть кримінальна відповідальність за незаконне переплануванaня.

Чи можна спростити цей процес?

29.03.2019
Вартість ремонту квартири у новобудові
Квартира в новобудові в порівнянні з вторинним ринком має безліч переваг. Нові комунікації, якісні сучасні будівельні матеріали, велика площа й вільне планування, – все це дуже тішить новоселів. І звичайно, їм хочеться якнайшвидше вселитись і почати створювати затишок у своєму сімейному гніздечку. Однак зі святкуванням входин все ж доведеться почекати. Щоб перетворити голі стіни новобудови в жилу квартиру, потрібно вкласти багато часу, сил і фінансів. Масштаби цієї справи можуть лякати, адже недарма кажуть, що ремонт можна порівняти хіба що зі стихійним лихом. Зате в результаті ви зможете організувати життєвий простір на свій смак, створити максимум комфорту для життя з урахуванням своїх потреб. А щоб не засмучуватися, купуючи квартиру в новобудові, потрібно відразу передбачити бюджет на проведення внутрішніх робіт та бути готовим до того, що в'їхати в неї вийде не раніше, ніж через три місяці, а швидше за все через півроку, а може й через рік. Адже ремонт – це дуже витратний і тривалий процес. Щоб вийти з нього з найменшими втратами, необхідно все спланувати й розрахувати заздалегідь.
29.03.2019
Молодіжний кредит на квартиру 2019
Придбати житло для молодої сім'ї завжди було непросто, і в останні роки шансів заробити на придбання власного житла більше не стає. Багато хто замислюється про отримання кредиту для цієї мети. Однак після 2014 року ринок банківського іпотечного кредитування в Україні «завмер» на невизначений термін через занадто великі ризики та високі вимоги банків до позичальників.
28.03.2019
Як купити квартиру в кредит?
Купівля квартири – це серйозна інвестиція, що вимагає солідних фінансових вкладень. Не кожен може дозволити собі купити квартиру, особливо якщо мова йде про молодих людей, які не встигли накопичити капітал й не мають іншої нерухомості.
27.03.2019
Вгору