Блог

В якому районі Києва краще жити з дітьми
Кожен батько знає, що дитина – це велика радість і велика відповідальність. Його поява в родині здатна повністю змінити ритм життя, перемістивши потреби обох батьків на другий план. Перше, про що варто подумати майбутнім мамі і татові – це про відповідне житло. Якщо раніше вони, наприклад, планували купити СМАРТ-квартиру в самому центрі міста, де можна щовечора проводити час в нічних клубах і театрах, то з народженням дитини такий варіант відпадає. Малюкові потрібен спокій і свіже повітря, і при виборі житла тепер саме це слід враховувати перш за все. Спробуємо дати відповідь на питання: В якому районі Києва краще жити з дітьми? Для цього слід визначитися, які саме параметри важливі будуть вам, як батькам.
12.11.2018
Кращі райони Києва
Де краще купити квартиру в Києві? – це питання ставить собі кожен, хто збирається придбати нерухомість в столиці. Однозначно відповісти на нього неможливо. Кожен район має свої переваги та недоліки. Щоб визначитися, почніть з виділення важливих для вас параметрів. Для когось це буде екологія, для когось вартість, а для когось – наявність розвиненої інфраструктури.
12.11.2018
Оформлення купівлі-продажу квартири в 2019 в Україні
Якими законами регламентується продаж квартир в Україні?
Законодавство України чітко регламентує процес проведення продажу і купівлі нерухомості. В Цивільному кодексі шукайте докладний його опис із зазначенням списку необхідних документів і усіх можливих нюансів. У Податковому кодексі зафіксовано суми податків і зборів. А все, що стосується нотаріального оформлення, регламентується інструкцією Міністерства фінансів України «Про затвердження Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України».
12.11.2018
Як обрати квартиру в новобудові?
Купівля житла – це радісна подія в житті кожної людини й водночас це серйозний крок. Таке придбання вимагає значних фінансових вкладень. Зазвичай потрібен не один рік, щоб накопичити необхідну суму. Тому до купівлі квартири потрібно поставитися серйозно. Тут все має значення: і район, і близькість до метро, і транспортна розв'язка, і наявність інфраструктури й навіть вид з вікна. Але перше, з чим варто визначитися – первинний або вторинний ринок?
09.11.2018
Де краще жити під Києвом
В Європі тенденція жити в передмісті, далеко від загазованого галасливого міста виникла вже давно. Згодом вона дійшла і до України. Все більше і більше людей купують квартири в містах-супутниках. Що підштовхує їх прийняти подібне рішення? Причин багато. Основна – це, звичайно, низька вартість квадратного метра житла. Іноді вона може бути у два рази нижчою, ніж в столиці. Причому якість житла зовсім не страждає. Будинки під Києвом будуються за новими технологіями з використанням сучасних будівельних матеріалів.
09.11.2018
Вгору