Блог

Податки при покупці-продажу нерухомості в Україні в 2019 році
Купівля квартири, будинку або іншої нерухомості потребує багато зусиль та часу. Варіанти підшукуються протягом багатьох місяців, враховуються всі деталі: розташування об'єкта, рік побудови, поточний стан, інфраструктура і т.д. Але найчастіше основний параметр, за яким відбувається вибір – це ціна.
14.01.2019
Як перевірити надійність забудовника?

Купівля житла пов'язана з серйозними грошовими вкладеннями, а, значить, і з фінансовими ризиками. Не є винятком і угоди на первинному ринку. Ми ще пам'ятаємо гучні скандали з недобросовісними забудовниками, коли тисячі людей втратили заощадження та так і не дочекалися своїх квартир. Тому кожному, хто збирається купити нову квартиру, важливо знати, як перевірити законність новобудови.

12.11.2018
Як обрати планування квартири

Відношення кожного з нас до свого житла як найкраще описує  відоме англійське прислів'я: «Дім, милий дім». Дійсно, ми намагаємося зробити свою квартиру зручною для життя, комфортною та красивою та готові витратити на це багато зусиль і коштів. Одним з найважливіших чинників у створенні ідеального житлового простору є його планування. Як вибрати планування квартири? На що звертати увагу? Давайте докладніше поговоримо про це.

12.11.2018
В якому районі Києва краще жити з дітьми
Кожен батько знає, що дитина – це велика радість і велика відповідальність. Його поява в родині здатна повністю змінити ритм життя, перемістивши потреби обох батьків на другий план. Перше, про що варто подумати майбутнім мамі і татові – це про відповідне житло. Якщо раніше вони, наприклад, планували купити СМАРТ-квартиру в самому центрі міста, де можна щовечора проводити час в нічних клубах і театрах, то з народженням дитини такий варіант відпадає. Малюкові потрібен спокій і свіже повітря, і при виборі житла тепер саме це слід враховувати перш за все. Спробуємо дати відповідь на питання: В якому районі Києва краще жити з дітьми? Для цього слід визначитися, які саме параметри важливі будуть вам, як батькам.
12.11.2018
Кращі райони Києва
Де краще купити квартиру в Києві? – це питання ставить собі кожен, хто збирається придбати нерухомість в столиці. Однозначно відповісти на нього неможливо. Кожен район має свої переваги та недоліки. Щоб визначитися, почніть з виділення важливих для вас параметрів. Для когось це буде екологія, для когось вартість, а для когось – наявність розвиненої інфраструктури.
12.11.2018
Оформлення купівлі-продажу квартири в 2019 в Україні
Якими законами регламентується продаж квартир в Україні?
Законодавство України чітко регламентує процес проведення продажу і купівлі нерухомості. В Цивільному кодексі шукайте докладний його опис із зазначенням списку необхідних документів і усіх можливих нюансів. У Податковому кодексі зафіксовано суми податків і зборів. А все, що стосується нотаріального оформлення, регламентується інструкцією Міністерства фінансів України «Про затвердження Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України».
12.11.2018
Вгору